Club Prisma A2 Kurs języka hiszpańskiego dla gimna

Club Prisma A2 Kurs języka hiszpańskiego dla gimna

Ostatnie sztuki w magazynie
64,50 zł
Brutto
Club Prisma to nowoczesny podręcznik, jedyny jak dotychczas wyraźnie adresowany do młodzieży w wieku 12-16 lat i jednocześnie przeznaczony do nauki w gimnazjach. Podręcznik kładzie nacisk nie tylko na porozumiewanie się ale także na nabywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie hiszpańskojęzycznym

help_outlineZapytaj o produkt
Club Prisma A2 Kurs języka hiszpańskiego dla gimna

Club Prisma A2 Kurs języka hiszpańskiego dla gimna

Club Prisma to nowoczesny podręcznik, jedyny jak dotychczas wyraźnie adresowany do młodzieży w wieku 12-16 lat i jednocześnie przeznaczony do nauki w gimnazjach. Podręcznik kładzie nacisk nie tylko na porozumiewanie się ale także na nabywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie hiszpańskojęzycznym

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Club Prisma to nowoczesny podręcznik, jedyny jak dotychczas wyraźnie adresowany do młodzieży w wieku 12-16 lat i jednocześnie przeznaczony do nauki w gimnazjach. Podręcznik kładzie nacisk nie tylko na porozumiewanie się ale także na nabywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie hiszpańskojęzycznym. Umiejętności te nabywa się poprzez wykonywanie pomysłowych ćwiczeń i zadań opracowanych tak, aby umożliwić praktyczną i przyjemną naukę.

Podręcznik odpowiada poziomowi A2 zgodnie z wytycznymi Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Zawarte w 10 działach dydaktycznych teksty i zadania mają na celu przyswojenie najczęściej używanych zwrotów, pozyskiwanie podstawowych informacji oraz opisywanie prostymi słowami siebie i swojego otoczenia. Dodatkowo w każdej książce znajduje się słowniczek wielojęzyczny, tłumaczący słówka na język angielski, francuski, portugalski, włoski i niemiecki. Do podręcznika dołączona jest także płyta CD zawierająca nagrania tekstów z podręcznika, które dobrze odzwierciedlają współczesny język hiszpański oraz kulturę tego kraju.

Nowością są ćwiczenia umieszczone na stronie internetowej hiszpańskiego wydawcy, które uczniowie mogą wykonywać on-line posługując się kluczem przyznanym przez nauczyciela.
Numer dopuszczenia MEN: 224/2/2010


Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Club Prisma A2. Podręcznik + CD audio"?
Bueso Isabel jest autorem tego podręcznika.
Jest autorem niewielu podręczników, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces katalogowania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Club Prisma A2. Podręcznik + CD audio został przygotowany przez Wydawnictwo EdiNumen.


Jaki numer zatwierdzenia MEN ma ten podręcznik?
224/2/2010 - numer dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje kupującego o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w edukacji. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Tak, "Club Prisma A2. Podręcznik + CD audio" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową, a także z kryteriami merytorycznymi.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
  • Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autora, wydawnictwa.
  • Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Club Prisma A2. Podręcznik + CD audio"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej "CLUB PRISMA".
Analogicznie do pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnej torby.


Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest wymagany ten podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas Gimnazjum 1-3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do zgłębiania wiedzy, z jakiego przedmiotu ta publikacja jest rekomendowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu działowi nauki, którym jest język hiszpański.


W którym roku został wydany podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2019 roku. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez te lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w TaniaKsiazka.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły produktu

1078965
1 Przedmiot
Nowy
Product added to wishlist