• Nowy
Kroniki Diuny T.1 Diuna okł. filmowa Promocja

Kroniki Diuny T.1 Diuna okł. filmowa Promocja

Ostatnie sztuki w magazynie
42,50 zł
Brutto
“Kroniki Diuny” to klasyka science-fiction w najlepszym wydaniu. Sięgnij po “Diunę”, pierwszy tom niesamowitej serii i przenieś się do fantastycznego świata, w którym niemożliwe staje się możliwe

help_outlineZapytaj o produkt
Kroniki Diuny T.1 Diuna okł. filmowa Promocja

Kroniki Diuny T.1 Diuna okł. filmowa Promocja

“Kroniki Diuny” to klasyka science-fiction w najlepszym wydaniu. Sięgnij po “Diunę”, pierwszy tom niesamowitej serii i przenieś się do fantastycznego świata, w którym niemożliwe staje się możliwe

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

“Kroniki Diuny” to klasyka science-fiction w najlepszym wydaniu. Sięgnij po “Diunę”, pierwszy tom niesamowitej serii i przenieś się do fantastycznego świata, w którym niemożliwe staje się możliwe.

"Diuna" to tom pierwszy słynnego cyklu powieściowego "Kroniki Diuny". Czytelnik ma okazję poznać pustynną planetę Arrakis, którą nazywa się także Diuną. To miejsce stanowi jedno jedyne źródło melanżu w całym wszechświecie. Mowa tutaj o substancji odpowiadającej za przedłużanie życia, pozwala na przewidywanie przyszłości, a także zapewniającej bezpieczeństwo. Nic dziwnego, że ten, który sprawuje nad nią pieczę, ma praktycznie nieograniczoną władzę. Będący dziedzicem rodu Artydów Paul przewodzi rdzennym mieszkańcom Arrakis i rozpoczyna drogę ku tronowi Imperium.

Frank Herbert w "Diunie" zgrabnie połączył ze sobą kwestie filozoficzne, ekologiczne, teologiczne, ekonomiczne oraz psychologiczne. Skupiał się przy tym na ludzkiej naturze, a także na tym, jakie człowiek ma możliwości oraz na jakie niebezpieczeństwa jest narażony ze strony techniki, która może się wymknąć spod kontroli.

Najsłynniejsza powieść Franka Herberta, "Diuna", była z początku publikowana na łamach czasopisma "Analog Science Fact AND Fiction". Do serii zaliczają się ponadto: "Mesjasz Diuny", "Dzieci Diuny", "Bóg Imperator Diuny", "Heretycy Diuny" oraz "Diuna: Kapitularz".


O autorze

Frank Herbert był amerykańskim pisarzem tworzącym w gatunku science fiction. Urodził się 8 października 1920 roku w Tacoma, a zmarł 11 lutego 1986 roku w Madison. Sławę przyniósł mu cykl powieściowy "Kroniki Diuny", który zyskał fanów na całym świecie. Utwory tego pisarza określa się mianem "hard science fiction".

Więcej


Przed Tobą opowieści pełne innowacyjnych idei, a także niesamowitych światów i niezwykłych postaci. Książki science fiction łączą tajniki nauki i śmiałość fantazji, pozwalając na balansowanie na granicy rzeczywistości i wyobraźni. Za sprawą literatury fantastycznonaukowej przenieś się w odległe przestrzenie kosmiczne i igraj z czasem. Odkrywaj fascynujące wizje przyszłości zdominowanej przez technologię, podglądaj obce cywilizacje i zachwycaj się tajemnicami wszechświata.

Fantasy – świat pełen magii i tajemnic: odkryj jego zalety!
  • Rozwija wyobraźnię przez spotkanie z nieznanymi krainami i postaciami, pozwala czytelnikowi tworzyć własne, unikalne wizje bazujące na przeczytanej treści.
  • Fantasy motywuje do tworzenia własnych historii, rysunków i innych form ekspresji artystycznej, dzięki barwnym opisom i jedynym w swoim rodzaju konceptom.
  • Otwieranie książek fantasy jest jak otwieranie drzwi do innego świata, gdzie czytelnik może zapomnieć o rzeczywistości i odnaleźć ulgę w wspaniałych przygodach.

Rozpocznij literacką podróż i wkrocz w świat przedstawiony w książce "Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1", stworzonej przez autora: Frank Herbert. Publikacja została wydana w 2022 roku. Książka została opublikowana przez Wydawnictwo Rebis.

Jest to baaaardzo potężna literatura, składa się z 784 stron napisanych w języku polskim.

Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że łatwo ją zabrać ze sobą.

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 należy do popularnej serii Kroniki Diuny. Jeśli po lekturze powyższej książki nie możesz się doczekać dalszych losów bohaterów tej serii, obowiązkowo kup również pozostałe publikacje z tego cyklu.

Wolisz publikację w innym formacie? Tytuły dostępne są często w naszej księgarni do zakupu w wersji elektronicznej, czy w innej okładce. Sprawdź, jakie wersje książki "Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1" są dostępne do kupienia. Warto zakupić chociażby elektroniczne wydanie w formacie mp3 lub epub/mobi. To alternatywne rozwiązanie dla czytelników, którzy nie mogą dźwigać, a lubią mieć książkę zawsze przy sobie.

Odkryj literaturę fantasy w jej najczystszej postaci. Kliknij i zamów tę książkę teraz!

Szczegóły produktu

9788383381602
1 Przedmiot
Nowy
Product added to wishlist