LE NOUVEAU TAXI 2 PODRĘCZNIK

LE NOUVEAU TAXI 2 PODRĘCZNIK

Ostatnie sztuki w magazynie
59,90 zł
Brutto
Le Nouveau Taxi! 2. Podręcznik Seria Le Nouveau Taxi! jest skierowana do starszej młodzieży i osób dorosłych, które kontynuują naukę języka francuskiego po ukończeniu nauki z podręcznikiem Le Nouveau Taxi! 1

help_outlineZapytaj o produkt
LE NOUVEAU TAXI 2 PODRĘCZNIK

LE NOUVEAU TAXI 2 PODRĘCZNIK

Le Nouveau Taxi! 2. Podręcznik Seria Le Nouveau Taxi! jest skierowana do starszej młodzieży i osób dorosłych, które kontynuują naukę języka francuskiego po ukończeniu nauki z podręcznikiem Le Nouveau Taxi! 1

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Le Nouveau Taxi! 2. Podręcznik

Seria Le Nouveau Taxi! jest skierowana do starszej młodzieży i osób dorosłych, które kontynuują naukę języka francuskiego po ukończeniu nauki z podręcznikiem Le Nouveau Taxi! 1. Podręcznik lub innym kursem na poziomie A1. Jego celem jest szybkie i efektywne doprowadzenie ucznia do poziomu A2 wg ESOKJ. Materiał przeznaczony jest na ok. 100 godzin lekcyjnych.

Różnorodność i innowacyjność zaproponowanych materiałów stymuluje ucznia do pracy na lekcji i do samodzielnej nauki w domu. Niewątpliwym atutem serii Le Nouveau Taxi są materiały audiowizualne: nagrania audio i filmy.

Nowa edycja

Autorzy podręcznika zachowali sprawdzoną i dobrze przyjętą przez nauczycieli tematykę oraz przejrzystą budowę, a najistotniejsze zmiany w porównaniu z Taxi! 2 to: znowelizowane i urozmaicone dokumenty, jeszcze bardziej przejrzysta gramatyka, podsumowujące rozdział ćwiczenia odwołujące się do zdobytych kompetencji, testy oraz dodatkowe strony poświęcone utrwalaniu wiadomości w przewodniku metodycznym.

Nagrania audio i wideo online

Materiały audiowizualne są ogromnym atutem serii Le Nouveau Taxi!.

Nagrania audio w pierwszych trzech rozdziałach zostały opracowane w dwóch wersjach – standardowej i uproszczonej, dla osób zupełnie początkujących.

Miniserial i filmy reportażowe uatrakcyjniają zajęcia.

Wszystkie nagrania audio oraz wideo dostępne na stronie kursu: lenouveautaxi.hachettefle.fr

Uzupełnieniem podręcznika jest zeszyt ćwiczeń w polskiej edycji Le Nouveau Taxi! 2. Ćwiczenia (Wersja polska) lub w edycji międzynarodowej (treści tylko w języku francuskim) Le Nouveau Taxi! 2. Ćwiczenia.

Pozostałe poziomy serii Le Nouveau Taxi!:

  • Le Nouveau Taxi! 1. Podręcznik
  • Le Nouveau Taxi! 1. Ćwiczenia (Wersja polska)
  • Le Nouveau Taxi! 1. Ćwiczenia
  • Le Nouveau Taxi! 3. Podręcznik
  • Le Nouveau Taxi! 3. Ćwiczenia


Sekcja Q&A

Kto napisał "Le Nouveau Taxi! 2. Podręcznik"?
Robert Menand jest autorem tego tytułu.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces zbierania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja Le Nouveau Taxi! 2. Podręcznik została wydana przez Wydawnictwo Hachette Polska.


Jaki numer zatwierdzenia MEN ma ten podręcznik szkolny?
141/2/2010 jest numerem dopuszczenia MEN tego podręcznika. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje nauczyciela o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w szkołach. Wbrew obiegowej opinii termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Le Nouveau Taxi! 2. Podręcznik" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez MEN w kwestii zgodności z ramą programową i z kryteriami jakościowymi.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Do której klasy i na jakim stopniu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas Szkoła ponadgimnazjalna 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do zgłębiania wiedzy, z którego przedmiotu ta publikacja jest rekomendowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu działowi nauki, którym jest język francuski.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Le Nouveau Taxi! 2. Podręcznik"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej Le Nouveau Taxi!.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Jaka jest data wydania "Le Nouveau Taxi! 2. Podręcznik"?
Le Nouveau Taxi! 2. Podręcznik został wydany w 2014 roku. Od wielu lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Ile stron zawiera ta pozycja?
144 to długość tytułu "Le Nouveau Taxi! 2. Podręcznik". Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim znaczące, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


W jakiej okładce jest książka?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją zabrać ze sobą.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły produktu

1079362
1 Przedmiot
Nowy
Product added to wishlist