Malowanie to wielka rzecz! Bing. Moja czytanka

Malowanie to wielka rzecz! Bing. Moja czytanka

Ostatnie sztuki w magazynie
9,99 zł
Brutto
Dołącz do Binga i poznaj świat kolorów. Bing to bohater ciepłych, mądrych i pełnych uroku opowieści Teda Dewana, na podstawie których powstał serial uwielbiany przez maluchy na całym świecie

help_outlineZapytaj o produkt
Malowanie to wielka rzecz! Bing. Moja czytanka

Malowanie to wielka rzecz! Bing. Moja czytanka

Dołącz do Binga i poznaj świat kolorów. Bing to bohater ciepłych, mądrych i pełnych uroku opowieści Teda Dewana, na podstawie których powstał serial uwielbiany przez maluchy na całym świecie

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Dołącz do Binga i poznaj świat kolorów.

Bing to bohater ciepłych, mądrych i pełnych uroku opowieści Teda Dewana, na podstawie których powstał serial uwielbiany przez maluchy na całym świecie. Bing. Malowanie to wielka rzecz! to książka, w której czarny króliczek poznaje kolory i tworzy wspaniały obraz. Przekonaj się, że dzięki farbom można pięknie namalować świat. Ale co się stanie, gdy przez przypadek rozleje się woda? Flop wpadnie wtedy na doskonały pomysł.

Opowieść o malowaniu to doskonały punkt wyjścia do rozmów z maluchem o jego (lub jej) własnych przygodach z farbami. Mała i lekka książeczka z powodzeniem zmieści się do dziecięcego plecaka, dzięki czemu młody czytelnik może mieć ją przy sobie wszędzie tam, gdzie dopadnie go nuda. Książka ma duże, piękne ilustracje stworzone przez Teda Dewana, a proste i pełne uroku teksty zrozumieją nawet najmłodsze dzieci.

Dłuższy opis


Ted Dewan jest autorem książki "Malowanie to wielka rzecz! Bing. Moja czytanka".

Oryginalny tytuł prezentowanej książki: Bing. Paint Day!.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych publikacji poruszających ciekawe zagadnienia. "Malowanie to wielka rzecz! Bing. Moja czytanka" to wyśmienity upominek dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania wielu pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

 

Książka ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do kosmetyczki.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź również kolejne książki z serii "Moja czytanka".

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Malowanie to wielka rzecz! Bing. Moja czytanka została opublikowana przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.

Szczegóły produktu

9788327673565
1 Przedmiot
Nowy
Product added to wishlist