Samochodzik Franek Urodziny

Samochodzik Franek Urodziny

Obecnie brak na stanie
7,99 zł
Brutto
Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jak Franek spędził swoje pierwsze urodziny


help_outlineZapytaj o produkt
Samochodzik Franek Urodziny

Samochodzik Franek Urodziny

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jak Franek spędził swoje pierwsze urodziny

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jak Franek spędził swoje pierwsze urodziny.

W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

Dłuższy opis


Elżbieta Wójcik to autor tytułu "Samochodzik Franek. Urodziny".

"Samochodzik Franek. Urodziny" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Książeczka o pojazdach to idealna propozycja dla dziecka, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i zamów dla niego także pozostałe bajki z serii "SAMOCHODZIK FRANEK".

Jest to krótka produkcja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Samochodzik Franek. Urodziny" wydało Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.

Szczegóły produktu

1019709
Nowy
Product added to wishlist