Magiczne pudełko

Magiczne pudełko

Ostatnie sztuki w magazynie
9,90 zł
Brutto
Spełnienie marzeń każdej dziewczynki. Cztery wspaniałe kreatywne książeczki z ilustracjami Agnieszki Kamińskiej

help_outlineZapytaj o produkt
Magiczne pudełko

Magiczne pudełko

Spełnienie marzeń każdej dziewczynki. Cztery wspaniałe kreatywne książeczki z ilustracjami Agnieszki Kamińskiej

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Spełnienie marzeń każdej dziewczynki.

Cztery wspaniałe kreatywne książeczki z ilustracjami Agnieszki Kamińskiej. Magiczna szafa i Magiczny kuferek (dla wszystkich małych miłośniczek mody), Magiczny kredens (dla każdego małego miłośnika zabaw w kuchni), Magiczne pudełko (dla każdego, kto uwielbia dobrą zabawę).Wewnątrz mnóstwo zabaw i zadań do wykonania. Gwarancja rozrywki na długie godziny. Książeczki są w niezwykłym kształcie - w formie torebeczek. Każda dziewczynka może je zabrać ze sobą tam, gdzie tylko będzie miała ochotę. Dodatkową zaletą są uwielbiane przez dzieci naklejki!

Dłuższy opis


Tytuł "Magiczne pudełko kreatywna torebeczka z naklejkami" to praca zbiorowa, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Magiczne pudełko kreatywna torebeczka z naklejkami". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również redukować stres i poprawić nastrój.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 3 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowanka ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się z niej korzysta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Publikacja "Magiczne pudełko kreatywna torebeczka z naklejkami" została udostępniona przez Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to sprawdź także pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły produktu

2060979
2 Przedmioty
Nowy
Product added to wishlist