Magiczny kredens

Magiczny kredens

Ostatnie sztuki w magazynie
9,90 zł
Brutto
Spełnienie marzeń każdej dziewczynki. Cztery wspaniałe kreatywne książeczki z ilustracjami Agnieszki Kamińskiej

help_outlineZapytaj o produkt
Magiczny kredens

Magiczny kredens

Spełnienie marzeń każdej dziewczynki. Cztery wspaniałe kreatywne książeczki z ilustracjami Agnieszki Kamińskiej

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Spełnienie marzeń każdej dziewczynki.

Cztery wspaniałe kreatywne książeczki z ilustracjami Agnieszki Kamińskiej. Magiczna szafa i Magiczny kuferek (dla wszystkich małych miłośniczek mody), Magiczny kredens (dla każdego małego miłośnika zabaw w kuchni), Magiczne pudełko (dla każdego, kto uwielbia dobrą zabawę).Wewnątrz mnóstwo zabaw i zadań do wykonania. Gwarancja rozrywki na długie godziny. Książeczki są w niezwykłym kształcie - w formie torebeczek. Każda dziewczynka może je zabrać ze sobą tam, gdzie tylko będzie miała ochotę. Dodatkową zaletą są uwielbiane przez dzieci naklejki!

Dłuższy opis


Tytuł "Magiczny kredens kreatywna torebeczka z naklejkami" jest opracowaniem zbiorowym, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Magiczny kredens kreatywna torebeczka z naklejkami". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności dobierania kolorów czy rozpoznawania kształtów. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 3 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowanka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się z niej korzysta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

"Magiczny kredens kreatywna torebeczka z naklejkami" wydało Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to sprawdź też inne tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.

Szczegóły produktu

2060977
2 Przedmioty
Nowy
Product added to wishlist