ŻYJĘ I DZIAŁAM BEZPIECZNIE LO ZP PODRĘCZNIK

ŻYJĘ I DZIAŁAM BEZPIECZNIE LO ZP PODRĘCZNIK

Ostatnie sztuki w magazynie
32,90 zł
Brutto
Zaktualizowane wydanie podręcznika do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkół ponadpodstawowych "Żyję i działam bezpiecznie", zgodne z najnowszą podstawą programową z 2022 roku. Edukacja dla bezpieczeństwa to bardzo ważny przedmiot w szkole średniej

help_outlineZapytaj o produkt
ŻYJĘ I DZIAŁAM BEZPIECZNIE LO ZP PODRĘCZNIK

ŻYJĘ I DZIAŁAM BEZPIECZNIE LO ZP PODRĘCZNIK

Zaktualizowane wydanie podręcznika do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkół ponadpodstawowych "Żyję i działam bezpiecznie", zgodne z najnowszą podstawą programową z 2022 roku. Edukacja dla bezpieczeństwa to bardzo ważny przedmiot w szkole średniej

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis

Zaktualizowane wydanie podręcznika do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkół ponadpodstawowych "Żyję i działam bezpiecznie", zgodne z najnowszą podstawą programową z 2022 roku.

Edukacja dla bezpieczeństwa to bardzo ważny przedmiot w szkole średniej. Za pomocą podręcznika "Żyję i działam bezpiecznie." uczniowie mogą nauczyć się wielu rzeczy w zakresie bezpieczeństwa osobistego, zdrowia, cyfrowego oraz społecznego. Podręcznik, autorstwa Jarosława Słomy, został stworzony, aby pomóc uczniom zrozumieć i odpowiednio reagować na różne zagrożenia i wyzwania, które mogą się pojawić w codziennym życiu. Nie wiedząc, jak zachować się w sytuacji kryzysowej, każdy człowiek stwarza jeszcze większe zagrożenie. Sytuacje takie jak wypadki czy katastrofy - np. powódź lub trzęsienie ziemi - zdarzają się na świecie regularnie.

Podręcznik "Żyję i działam bezpiecznie" zawiera także informacje niezbędne w dzisiejszym świecie. Zagadnienia takie jak cyberbezpieczeństwo oraz konflikty zbrojne są niezwykle istotne, biorąc pod uwagę globalny, cyfrowy świat oraz toczące się wojny. Uczeń pozna także wiedzę o pierwszej pomocy, zgodną z najnowszymi wytycznymi.

Podręcznik został napisany w sposób przystępny - zawiera atrakcyjne infografiki i zdjęcia. Najważniejsze definicje zostały w odpowiedni sposób wyszczególnione. Po każdym rozdziale dostępne są podsumowania zawierające najważniejsze informacje. Uzupełnienie podręcznika stanowi zeszyt ćwiczeń, który pozwala sprawdzić zdobytą wiedzę.


Sekcja Q&A

Kto napisał "Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum"?
Autorem książki jest Jarosław Słoma.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, jednak te treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces przygotowywania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum został przygotowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.


W którym roku został wydany podręcznik?
Podręcznik został opublikowany w 2023 roku. Zawiera aktualne informacje, badania i materiały edukacyjne, które odzwierciedlają najnowsze osiągnięcia w dziedzinie jaką jest Edukacja dla bezpieczeństwa.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
320: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną udoskonaloną graficznie. Zawiera znaczące, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka lub torby.


Do zgłębiania wiedzy, z jakiego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnej dziedzinie nauki, jaką jest edukacja dla bezpieczeństwa.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w TaniaKsiazka.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły produktu

1035306
1 Przedmiot
Nowy
Product added to wishlist